Judėjimo sveikatos labui dieną – žygis, skirtas Lietuvai

Šiais mokslo metais Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyrius nusprendė prisidėti prie akcijos „Dovana Lietuvai“. Mūsų mokymo įstaigos dovana – pažintinių žygių ciklas po lankytinas rajono apylinkės vietas. Aktyviausi Šeduvos skyriaus mokiniai leidosi į žygį iki Kleboniškio kaimo ir Raginėnų piliakalnio. Kelionės metu įveikta net 10 kilometrų.

Šiuo žygiu taip pat paminėjome judėjimo sveikatos labui dieną. Prie iniciatyvos prisidėjo sporto klubas „Salikalnis“, kūno kultūros mokytoja metodininkė Genovaitė Kazlauskienė, gimnazijos vedėja Stanislava Gilienė, profesijos mokytoja Loreta Baltkojienė. Džiaugiamės galėję suderinti krašto pažinimo troškimą ir norą skatinti mokinių sveiką gyvenseną.