P2

IŠ Europos sporto meistrų varžybų su sidabro medaliu

Kovo 19 – 24 dienomis Madride vyko Europos sporto meistrų veteranų uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionatas. Jame dalyvavo 4000 dalyvių iš 43 šalių. Lietuvai atstovavo 21 lengvaatletis. Iškovoti 6 aukso, 3 sidabro ir 3 bronzos medaliai. Lietuva, aplenkusi daug galingesnių šalių, užėmė garbingą 17 vietą.

Lietuvos rinktinės sudėtyje dalyvavo ir RTVMC Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus kūno kultūros mokytoja Genovaitė Kazlauskienė. Ji rutulio stūmimo rungtyje grupėje W65 iškovojo sidabro medalį. Aukso medalį laimėjo Brigitte Bonadt (Vokietija) trečia liko Wilma Thomson (Didžioji Britanija) Genovaitė Kazlauskienė dar dalyvavo Svarsčio metimo rungtyje ir užėmė V vietą. Šioje rungtyje I vietą iškovojo Eva Nohl. II vietą - Margarethe Tomanek, Trečia liko Suomijos atstovė Elisa Yli-Hallila.