Projekto „Praeities stiprybė – dabarčiai“ pristatymas

Kovo 22 – ąją Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre apsilankė Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus mokiniai ir mokytojai, kurie Poezijos dienai skirto renginio metu pristatė projektą „Praeities stiprybė – dabarčiai“, dedikuotą Lietuvos šimtmečiui.

Poezijos popietę pradėjo vyresnioji istorijos mokytoja Genovaitė Galdikienė, kuri priminė svarbiausias šių metų valstybines šventes, buvusias ir būsimas, trumpai priminė apie garbingą bei dramatišką Lietuvos valstybingumo kelią.

Skyriaus mokiniai Imranas Krištanaitis, Kamilė Ščeponavičiūtė, Donata Markelytė, Kamilė Zenevičiūtė, Kamilė Klimavičiūtė ir neformaliojo švietimo organizatorė Gintarė Nausėdienė savo eilėmis padėjo klausytojams atitrūkti nuo kasdienybės, apmąstyti sunkų ir pasiaukojantį partizanų kelią.

Projektą pristatė gimnazijos skyriaus vedėja Stanislava Gilienė ir pakvietė įvertinti skyriaus mokinės Akvilės Guntarskytės ir mokytojos metodininkės Raimondos Ulinskienės sukurtą filmuką.

Renginys vainikuotas projektui skirto leidinio „Praeities stiprybė – dabarčiai. Lietuvos žaliosios rinktinės, veikusios Šeduvos apylinkėse atminti“ įteikimu centro bendruomenei.