Gimnazijos skyriaus mokiniai – rajono olimpiadų dalyviai

Šiais mokslo metais skyriaus mokiniai aktyviai dalyvavo rajono suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus organizuotose olimpiadose ir konkursuose. Antro kurso žirgininkystės verslo darbuotojo specialybės mokinė Sandra Krupėnaitė dalyvavo geografijos (vyr. mokytojas Kęstutis Šaltmeris) ir biologijos (vyr. mokytojas Gina Jacynienė) olimpiadose. To pačio kurso mokinė Martyna Janušaitė atstovavo gimnazijos skyrių, dalyvaudama meninio skaitymo konkurse (vyr. mokytoja Lina Janauskienė). Matematikos (mokytoja metodininkė Irena Digrevičienė) olimpiadoje dalyvavo Kamilė Klimavičiūtė, pirmo kurso žirgininkystės verslo darbuotojo specialybės mokinė, o jos kurso draugė Kamilė Zenevičiūtė savo žinias pasitikrino respublikiniame „Žynio“ konkurse. Dėkoju už pastangas mokiniams ir juos ruošusiems mokytojams.

Gimnazijos skyriaus vedėja Stanislava Gilienė