Automobilių mechanikų specialybės mokinių praktika Anglijoje

Erasmus+

Kovo 4 dieną darbinį vizitą Anglijoje pradėjo automobilių mechaniko specialybės mokiniai. Trijų savaičių praktiką, numatytą Erasmus+ programos 1 pagrindinio veiksmo projekte Nr. 2016-1-LT01-KA102-022930 „Tarptautinė darbo patirtis mažiau galimybių turintiems jaunuoliams“, čia atliks AH 16 grupės mokiniai Lukas Radzevičius ir Deividas Šimoliūnas, AH 17 grupės mokinys Aldas Vaičas bei AM 16 grupės mokiniai Vilius Mažintas, Edgaras Martynovas ir Gytis Malatokas.

Londono oro uoste praktikantus pasitiko, į Ildorfą palydėjo ir įsikurti padėjo šio projekto koordinatorė. Jaunuoliai buvo supažindinti su stažuotės programa, Londono viešojo transporto sistema, lankytinomis vietomis. Kitą dieną jie pradėjo praktiką trijuose automobilių servisuose.

Vizito metu mokiniai ne tik atliks automobilių techninės priežiūros, diagnostikos bei remonto darbus, bet ir tobulins bendravimo anglų kalba įgūdžius, lankysis žymiausiose Londono vietose.

Skyriaus vedėjas Arūnas Vaičiulis

Svetainėje lankosi 41 svečias ir nėra prisijungusių narių