Šimtadienio ir paskutinio skambučio šventė

Paskutinę šių metų žiemos dieną skyriuje girdėjosi neeilinis bruzgesys. Antro kurso elektromontuojo ir žirgininkystės verslo darbuotojo specialybių bei trečio kurso virėjo ir elktromontuojo specialybių mokiniai buvo pakviesti į neįprastą šventę, kuri vyko „ligoninėje“. Atvykusiais „ligoniais“ džiaugėsi centro direktorius Jonas Pravilonis, kuris priminė tikrąją jų šventės prasmę. Antrų kursų mokiniams liko tik 100 dienų, kol jie savo žinias turės pademonstruoti brandos egzaminų metu, o trečių kursų mokiniai, kurie mokosi gimnazijos skyriuje, išlydimi į praktiką, po kurios jų laukia kvalifikacijos egzaminai ir mokyklos baigimas. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stanislava Kavaliauskienė sveikino susirinkusiuosius ir linkėjo jiems susikaupimo ir kuo didesnės sėkmės. Šventės dalyviais džiaugėsi ir skyriaus vedėjas Arūnas Vaičiulis, kuris priminė, kad mokytis ir stengtis laiko dar yra. Švente ir savo auklėtiniais taip pat pasidžiaugė bei padrąsinimo žodžius skyrė gimnazijos skyriaus vedėja Stanislava Gilienė ir vyresnioji lietuvių kalbos mokytoja Lina Janauskienė. Po iškilmingų vadovų pasisakymų, „gydytojai“ tikrino šventės kaltininkus įvairiomis užduotimis.

Suteikus žodį trečių kursų mokiniams, šie visus vadovus ir susirinkusius mokytojus pagerbė gėlėmis ir nuoširdžiais padėkos žodžiais. Elketromontuotojo specialybės mokinys Mantas Kleinas padovanojo muzikinę dovaną ir atliko kūninį „Opa šimtadienis“. Nepamiršti ir jaunesnieji draugai – antrų kursų mokiniai, kuriems jie įteikė atminimo dovaną. Vertindami trečių kursų mokinių pastangas, pirmų kursų mokiniai įteikė jiems paskutinio skambučio atminimo suvenyrus. Antrų kursų mokiniai savo žodžius skyrė šventės organizatoriams, kurie atsidėkojo įteikdami pusatestačius bei kalendorių, kuris padės jiems skaičiuoti likusį laiką iki egzaminų.

Šventėje pagerbti aktyviausi, geriausiai besimokantys skyriaus mokiniai. Direktorius ir skyriaus vedėjas padėkas įteikė Mantui Kleinui EM15, Lorenai Tumėnaitei VR15, Dovydui Serafinui EM16, Imranui Krištanaičiui EM 16, Sandrai Krupėnaitei ŽV 16, Martynai Janušaitei ŽV 16, Aletai Joniškytei ŽV 16, Donatai Markelytei ŽV 17, Kamilei Ščeponavičiūtei ŽV 17, Kamilei Zenevičiūtei ŽV 17. Po visų sveikinimų ir „ligonių“ gydymo, šventės dalyviai buvo pakviesti pasivaišinti specialiai jiems iškeptu tortu.

Svetainėje lankosi 112 svečių ir nėra prisijungusių narių