Meilės diena – Lietuvai

Būti pilietišku nėra nei privalumas, nei garbė – tai neatsiejama kiekvieno piliečio savasties dalis, kurią turime nuolat puoselėti. 2018-ieji metai ypatingi kiekvienam Lietuvos piliečiui. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį norėjome paminėti ypatingai. Mokinių tarybos iniciatyva, Šv. Valentino dieną skyrėme valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti.

Skyriaus bendruomenė pakviesta dalyvauti konkurse „O aš taip myliu“, kurio metu bandėme išsiaiškinti, kuri komanda Lietuvą myli karščiausiai. Žaidime susirungė keturios komandos – „Lietuvaitės“, „Valentinai“, „Balno sesės“, „Mylinčios lietuvės. Komandų atliekamas užduotis vertino komisijos nariai: bibliotekininkė Aksinija Gulbinienė, mokinių tarybos nariai Kamilė Klimavičiūtė ir Simas Prikockas. Popietę praskaidrino elektromontuotojo specialybės mokinio Karolio Vileikio atlikta daina Lietuvai. Mokinių tarybos nariai Imranas Krištanaitis ir Mantas Maselskis pateikė komandoms keturias užduotis: sugalvoti savo komandos šūkį, sukurti eilėraštį Lietuvai, suvaidinti pasaką ir nupiešti gimimo dienos piešinį. Po įnirtingos kovos, komisijos nariai paskelbė, kad karščiausiai Lietuvą mylinčia mūsų skyriuje skelbiama „Balno sesių“ komanda. Po nuotaikingo konkurso, visi dalyviai buvo pakviesti žaismingai fotosesijai.

Sveikiname Lietuvą su gimimo diena ir džiaugiamės, kad švęsti galime netradiciškai ir linksmai.

Svetainėje lankosi 15 svečių ir nėra prisijungusių narių