P2

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centras parodoje „Studijos 2018“

Vasario 8 dieną Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ duris atvėrė 16-oji tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda „Studijos 2018“. Tris dienas trunkančioje parodoje, aukštosios ir profesinės mokyklos suteikia naudingą informaciją, kuri gali padėti apsispręsti, kur mokytis ir studijuoti.Parodos atidarymas prasidėjo Lietuvos Respublikos Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio sveikinimu. Švietimo ir mokslo ministrės Jurgitos Petrauskienės teigimu, „kuo daugiau jaunas žmogus turi informacijos, tuo lengviau jam atsakyti į klausimą, kur stoti. Ši paroda tinkamiausia vieta užduoti klausimus“. Po atidarymo ministrė apžiūrėjo profesinių mokyklų sektoriuose demonstruojamas veiklas. Sektoriuose taip pat lankėsi Švietimo ir mokslo ministerijos Mokymosi visą gyvenimą departamento direktorius Saulius Zybartas ir Profesinio mokymo skyriaus specialistai.

Daugiau nuotraukų rasite čia.

Centro direktorius Jonas Pravilonis ir praktinio mokymo vadovas Alvidas Slavinskas lydėjo ir palaikė parodoje dviejuose sektoriuose savo veiklą pristatančius Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro atstovus. Maisto pramonės sektoriuje savo gebėjimus demonstravo centro virėjos – mokinė Ieva Pučkutė ir Diana Jokubaitytė, kurias paruošė mokytoja metodininkė Raisa Bučinskienė ir vyresnioji profesijos mokytoja Laimutė Kasperavičienė. Virėjo specialybės mokinėms talkino socialinis partneris, kavinės „Pas Zitą“ šefas Edvardas Šimkevičius. Bendradarbiavimas davė puikių rezultatų, nes jų paruošti desertai sulaukė didelio lankytojų dėmesio ir išsiskyrė tiek skoniu, tiek išvaizda. Staliaus specialybei atstovavo profesijos mokytojas Nerijus Kadžys, kur jo vadovaujami mokiniai Martynas Jankauskas, Audrius Trinka ir Gytis Lopeta Medienos apdirbimo sektoriuje demonstravo savo kurtų durų ir spiralinių laiptų surinkimą. Neformaliojo švietimo organizatorė Gintarė Nausėdienė, padedant Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus mokiniams – Akvilei Guntarskytei, Kamilei Klimavičiūtei, Donatai Markelytei, Mantui Kleinui, Dovydui Serafinui ir Simui Prikockui, pristatė ne tik centrą, bet rūpinosi viso Šiaulių regiono profesinių mokyklų pristatymu, sektorių reklama.

Apibendrindamas vykusią parodą, centro direktorius Jonas Pravilonis teigė, kad „tikisi, jog parodos lankytojai, turėdami išsamesnės informacijos, pasirinks juos dominančią specialybę ir atvyks mokytis į Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centrą ir jo Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyrių“.

RTVMC informacija

images

Logotipas RTVMC

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija

Svetainėje lankosi 46 svečiai ir nėra prisijungusių narių

Straipsnių peržiūros
546212