P2

Dalyvauta studijų ir karjeros dienoje Lizdeikos gimnazijoje

Sausio 10 dieną Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro ir Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus mokiniai dalyvavo Studijų ir karjeros dienoje, vykusioje Radviliškio Lizdeikos gimnazijoje.

Daugiau nuotraukų rasite čia.

Kartu su mokiniais renginyje dalyvavo praktinio mokymo vadovas Alvidas Slavinskas, mokytoja metodininkė Raisa Bučinskienė, vyresnysis profesijos mokytojas Saulius Dailidonis ir profesinio tinkamumo nustatymo ir orientavimo skyriaus specialistas Eugenijus Mikšas.

Renginys skirtas studijų ir profesinio mokymo programų, priėmimo sąlygų ir mokymosi galimybių pristatymui, kuriame universitetų, kolegijų ir profesinių mokyklų atstovai supažindino su savo mokymo įstaigomis. Pristatyme dalyvavo ne tik Lizdeikos gimnazijos mokiniai, bet ir rajono mokyklų 10-12 klasių mokiniai ir mokytojai.

Centras pristatė staliaus ir virėjo specialybes, o skyriaus mokiniai – žirgininkystės verslo darbuotojo specialybę. Staliaus specialybės mokiniai paruošė savo darbų ekspoziciją, bendravo su lankytojais, kvietė dalyvauti dėlionės konkurse. Virėjo specialybės mokinės vaišino savo gaminiais. Skyriaus žirgininkystės verslo darbuotojo specialybės atstovai siūlė spręsti testą, susijusį su žirgais, ir laimėti simbolinius prizus.

Šis renginys – puiki galimybė supažindinti su centro veikla, užmegzti naujus bendradarbiavimo ryšius ir padėti jaunuoliams apsispręsti dėl savo karjeros galimybių.

Praktinio mokymo vadovas Alvidas Slavinskas

images

Logotipas RTVMC

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija

Svetainėje lankosi 70 svečių ir nėra prisijungusių narių

Straipsnių peržiūros
546212