P2

Tradiciniai „Kalėdinės taurės“ žirgų konkūrai

Gruodžio 21 d. Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus žirgyne vyko tradicinės „Kalėdinės taurės“ žirgų konkūrų varžybos. Į konkūrus užsiregistravo daugiau nei 91 žirgo ir raitelio duetas. Atvyko gausus žirginio sporto entuziastų iš Panevėžio, Anykščių, Šiaulių, Kauno, Klaipėdos regionuose įsikūrusių žirginio sporto klubų ir privačių žirgynų. Varžybose dalyvavo ir šeimininkai – Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus žirgininkystės verslo darbuotojo specialybės mokiniai. Varžybų dalyvius, svečius, komandų vadovus pasveikino Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro direktorius Jonas Pravilonis. Direktorius pasidžiaugė kasmet didėjančiu dalyvių skaičiumi ir palinkėjo dalyviams sėkmės. Sveikinimo žodį taip pat tarė Pakalniškių seniūnijos seniūnas Kęstutis Ulinskas. Šeduvos seniūnijos seniūnas Justinas Pranys pasveikino susirinkusiuosius ir įteikė varžybų šeimininkams dovaną, skirtą žirgams. Varžyboms teisėjavo nacionalinės kategorijos teisėja Regina Gražulienė.

Daugiau nuotraukų rasite čia.

Pirmajame „Atidarymo taurės konkūre“ (kliūčių aukštis 60 cm) I vietą užėmė Vakarė Grigaliūnaitė su žirgu Žaida, atstovavusi Radviliškio TVMC. II vietą pelnė Sofija Jokupaitė su žirgu Taifūnas, atvykusi iš Šiaulių jaunųjų gamtininkų centro. III vieta atiteko Adrijai Braknytei su žirgu Mėta, iš Anykščių kūno kultūros ir sporto centro. „Jokerio'' taurės konkūre dalyviai turėjo įveikti 80-90 cm aukščio kliūtis. Šiame konkūre I vietą iškovojo Augustė Baužaitė su žirgu Menson, atstovaujanti sporto klubą "Mikadoras" (Anykščių r.). II ir III vietas užėmė Jorilė Petrauskaitė su žirgu Regbis ir Vikingas, iš sporto klubo "Origonas" (Anykščių r.). Pagrindiniame „Kalėdinės taurės" konkūre, kurio kliūčių aukštis 100-110 cm. I ir III vietos skirtos Gabrielei Baužaitei su žirgais Fernanda ir Savana, atvykusiai iš sporto klubo „Mikadoras" (Anykščių r.). II vieta atiteko Emai Goštautaitė su žirgu Vikingas, iš „Origono“ klubo, esančio Anykščių rajone.

Dalyvių ir žiūrovų gera savijauta rūpinosi skyriaus virėjo specialybės mokiniai, padedant virimo mokytojai, kurie varžybų metu vaišino „kareiviška“ koše bei šilta arbata. Dėkojame varžybų rėmėjams – ūkininkui Vytautui Čepaičiui, įmonės „Fasma“ vadovui Sigitui Krivickui. Už įamžintas varžybų akimirkas dėkojame Danguolei Svirkienei ir džiaugiamės puikiomis nuotraukomis. Visus žirgų entuziastus tikimės pamatyti kitais metais.

Neformaliojo švietimo organizatorė Gintarė Nausėdienė

images

Logotipas RTVMC

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija

Svetainėje lankosi 14 svečių ir nėra prisijungusių narių

Straipsnių peržiūros
546212