P2

Šeimos Kalėdinė diena su žirgu

„Ramybė, tyla, kantrybė, išdidumas, o kartu ir žaismingumas, drama, tikslo siekimas. Tai emocijos, kurias sukuria žirgai. O tam užtenka tik minutėlei stabtelėti prie žirgyno ir pasaulis tampa gražesnis. “
Daiva Zavadskienė

Gruodžio 9 dieną Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro Šeduvos skyriuje vyko „Šeimos Kalėdinė diena su žirgu“. Projekto tikslas – skatinti šeimų bendradarbiavimą įvairiomis formomis, pabendrauti neformalioje aplinkoje, susipažinti su kaimyninių seniūnijų gyventojais.

Daugiau nuotraukų rasite čia.

Šis socialinis projektas organizuotas Pakruojo rajono Guostagalio, Žeimelio, Klovainių, Linkuvos, Pakruojo seniūnijų šeimoms. Projektą iniciavo Pakruojo rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas M. Senulis. Prie projekto organizavimo prisidėjo Pakruojo policijos komisariatas, Pakruojo rajono Visuomenės sveikatos biuras, Guostagalio seniūnija bei RTVMC Šeduvos TVM skyrius.

Į renginį Raudondvaryje atvyko daugiau nei 60 dalyvių. Atvykusiuosius pasveikino Pakruojo rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas M. Senulis ir įteikė visiems po specialiai projekto dalyviams pagamintą ženkliuką. Turiningai praleisti laiką mūsų skyriuje palinkėjo praktinio mokymo vadovas A. Slavinskas. Profesijos mokytoja I. Gailiuvienė pristatė skyriaus žirgyną ir pakvietė pasigrožėti meniniais žirgų pasirodymais, kuriuos atliko žirgyno raiteliai. Svečiai taip pat stebėjo šuolius per kliūtis bei patys turėjo galimybę pajoti. Skyriaus vedėjas A. Vaičiulis pristatė centro veiklą, rengiamas programas. Gimnazijos skyriaus vedėja S. Gilienė papasakojo apie gimnazijos skyrių, supažindino su mokykla.

Valgykloje, pasivaišinę arbata ir rėmėjų vaišėmis, projekto dalyviai susirungė protų mūšyje. Renginį vainikavo Kalėdų senelio pasirodymas, kuris ypatingai nudžiugino vaikus. Jie noriai deklamavo eiles, žaidė žaidimus. Saldžiomis dovanėlėmis buvo apdovanoti visi šventės dalyviai.

Dalyviai ir organizatoriai išsiskyrė kupini teigiamų emocijų ir įspūdžių. Dėkojame projekto organizatoriams ir sumanytojams už idėjas, bendradarbiavimą ir sukurtą šventę bei parodytą dėmesį visiems buvusiems šalia.

Neformaliojo švietimo organizatorė G. Nausėdienė

images

Logotipas RTVMC

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija

Svetainėje lankosi 26 svečiai ir nėra prisijungusių narių

Straipsnių peržiūros
546212