P2

Europos sporto meistrų veteranų lengvosios atletikos čempionatas

Š. m. liepos 27 – rugpjūčio 6 dieną Orhuse (Aarhus) Danijoje vyko XX – asis Europos sporto veteranų lengvosios atletikos čempionatas. Jame dalyvavo virš 3800 dalyvių. Atstovauti Lietuvai vyko virš 20 lengvaatlečių, kurie iškovojo 5 aukso, 6 sidabro ir 3 bronzos medalius. Lietuvos rinktinė šiame čempionate užėmė garbingą 19 vietą. Iš viso medalius pelnė 34 šalių atstovai. Šiose varžybose, Lietuvos rinktinės sudėtyje dalyvavau ir aš, Radviliškio TVMC Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus kūno kultūros mokytoja Genovaitė Kazlauskienė. Rutulio stūmimo rungtyje grupėje W 65 iškovojau sidabro medalį. Rezultatas - 10.86 m., šio sezono geriausias pasiekimas. III vietą ir bronzos medalį laimėjo Vokietijos atstovė Brigitte Bonadt 10.63 m. – Nugalėtoja, pasiekusi Pasaulio rekordą, rezultatu 13,08 m. (buvo 12,21 m. pasiektas 2000 metais) aukso medalį laimėjo Mihaela Loghin iš Rumunijos.