P2

Veteranų pasaulio varžybos

PASAULIO SPORTO MEISTRŲ ŽAIDYNĖS.

2017 05 08

Š. m. balandžio 20 - 30 dienomis Auclande Naujojoje Zelandijoje vyko Pasaulio sporto meistrų veteranų žaidynės. Jose dalyvavo 28000 dalyvių iš 108 šalių, 28 sporto šakose. Šiose žaidynėse lengvosios atletikos varžybose dalyvavo Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus kūno kultūros mokytoja, sporto klubo ,,Salikalnis“ pirmininkė Genovaitė Kazlauskienė. Ji rutulio stūmimo rungtyje, grupėje W 65 laimėjo I-ąją vietą ir tapo Pasaulio čempione. Pasiektas rezultatas 10,69 m. daugiau nei pusantro metro geresnis už antrą vietą užėmusios Vengrijos atstovės Marijos T Gosztolai. (8.96 m.) Trečia liko Elizabet Hamilton (8.46 m.) iš Naujosios Zelandijos. Šiose žaidynėse lengvojoje atletikoje Lietuvos rinktinės sudėtyje dar dalyvavo  dukra Ingrida Urbutienė W 40 gr. Pasiekusi asmeninį rekordą 4 kg. rutulio stūmimo rungtyje rezultatu 9.23 m. laimėjo III vietą. Sidabro medalį  laimėjo Hubertas Trubila. M 50 gr. 3000 m. bėgime su kliūtimis.  Dar vieną medalį iškovojo Genovaitė Avižonienė W 65 gr. šuolio į aukštį rungtyje. Lengvojoje atletikoje dalyvavo 10 lietuvių. Kiti prizinių vietų nelaimėjo.