Velykinė taurė 2017

RADVILIŠKIO TECHNOLOGIJŲ IR VERSLO MOKYMO CENTRO ŠEDUVOS

TECHNOLOGIJŲ IR VERSLO MOKYMO SKYRIAUS

„VELYKINĖS TAURĖS“ ŽIRGŲ KONKŪRŲ VARŽYBOS

2017 m. balandžio 7 d. skyriaus žirgyne pirmą kartą  vyko „Velykinės taurės“ žirgų konkūrų varžybos.    Varžybų pradžią paskelbė ir sėkmės visiems dalyviams palinkėjo  Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro direktorius Jonas Pavilonis, skyriaus vedėjas Arūnas Vaičiulis. Į šias varžybas susirinko gausus dalyvių būrys  iš Radviliškio, Panevėžio, Šiaulių, Kauno, Anykščių, Kėdainių, Telšių  bei kitų rajonų. Iš viso buvo skelbti 129 startai. Varžyboms teisėjavo nacionalinės kategorijos teisėja Regina Gražulienė. Maršruto dizainerė – RTVMC Šeduvos skyriaus žirgyno trenerė Inga Gailiuvienė. Varžybų aikštę gražino ir puošė Žirgininkystės verslo darbuotojo specialybės moksleiviai.  Varžybas parėmė – ekologinis Ievos Šiurnės ūkis, Žaliauskų nekilnojamojo turto biuras, Ievos Bitaitytės ir Sauliaus Gaidžiūno ūkis. „Pirmašuolio“ konkūre dalyvavo raiteliai bei žirgai debiutantai. Konkūro dalyviai turėjo įveikti 50 cm aukščio kliūčių maršrutą. Jame  dalyvavo 28 duetai,  nugalėtojais tapo:

I – vieta  Sandra Krupėnaitė su žirgu Strainius, Radviliškio TVMC moksleivė.

II – vieta  Martyna Zinytė su žirgu Antika,  Panevėžio rajonas.

III – vieta  Ugnė Kranauskaitė su žirgu Pinčiukas, sp. k. „Ulonai“ Kėdainių rajonas.

IV – vieta Jokūbas Niauronis su žirgu Miledi Radviliškio rajonas.

V – vieta Patricija Kablytė su žirgu M. Kod Džeks,  sp. k. „Vytis“ Panevėžio rajonas.

Antrame ,,Žaliauskų nekilnojamojo turto biuro Taurės“ konkūre dalyviai  turėjo įveikti 80 cm aukščio kliūtis. Šiame konkūre dalyvavo 47 duetai, kurių nugalėtojais tapo:

I – vieta Vilda Lukaitytė su žirgu Atėnė, Panevėžio rajonas.

II – vieta Monika Raitelaitytė su žirgu Žygis, sp. k. „Pajiesio žirgai“ Kauno rajonas.

III – vieta Jorilė Petrauskaitė su žirgu Regbis, sp. k. „Origonas“, Anykščių rajonas.

IV – vieta Karolina Kazlauskaitė su žirgu Vikingas, sp. k. „Origonas“, Anykščių rajonas.

V – vieta Deimantė Kaušaitė su žirgu Parabolė, Šiaulių jojimo mokykla.

Trečiame „Didėjančio sunkumo su Jokeriu“ konkūre dalyvių laukė 90 cm aukščio kliūčių maršrutas. Šiame konkūre dalyvavo 38 duetai, kurių nugalėtojais tapo:

I – vieta Kamilė Čičirkaitė su žirgu Frederikas, sp. k. „Origonas“, Anykščių rajonas.

II – vieta Vytenis Ūsas su žirgu Fanta, sp. k. „Ulonai“ Kėdainių rajonas.

III – vieta Gabrielė Baužaitė su žirgu Savana, sp. k. „Mikadoras“ Anykščių  rajonas.

IV – vieta Ema Goštautaitė su žirgu Salvė B.S., sp. k. „Origonas“, Anykščių rajonas.

V – vieta Gabija Griškaitė su žirgu Rista, „Vambūtų žirgynas, Telšių  rajonas.

Pagrindiniame „Velykinės taurės“ konkūre dalyviai turėjo įveikti 100 cm aukščio kliūčių maršrutą, o persirungiant 110 cm. Šiame konkūre dalyvavo 16 duetų, nugalėtojais tapo:

I – vieta Eglė Zavadskytė su žirgu Viltis, Panevėžio rajonas;

II – vieta Simas Pužauskas su žirgu Carlo, Šiaulių jojimo mokykla.

III – vieta Jorilė Petrauskaitė  su žirgu Regbis, sp. k. „Origonas“, Anykščių rajonas.

IV – vieta Eglė Zavadskytė su žirgu Lotosas, Panevėžio rajonas.

V – vieta Vytenis Ūsas su žirgu Fanta, sp. k. „Ulonai“ Kėdainių rajonas.

Žirgyno vedėja  Edita Matišiūtė

Svetainėje lankosi 21 svečias ir nėra prisijungusių narių