P2

TINKLINIO T URNYRAS.2017

TINKLINIO TURNYRAS

2017 03 13

Š. m. kovo 9 dieną sporto salėje jau penktą  kartą vyko Tinklinio turnyras, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 27 - osioms metinėms paminėti. Dalyvavo 6 mišrios  (3 vaikinai + 3 merginos) tinklinio komandos:   Alksniupių ir Pakalniškių pagrindinių mokyklų, Sidabravo, Šeduvos, Lizdeikos gimnazijų ir Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus komandos. Atidarymo metu dalyvius su Lietuvos nepriklausomybės  atkūrimo  27 - osiomis metinėmis pasveikino Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro Direktorius Jonas Pravilonis, skyriaus vedėjas Arūnas Vaičiulis, gimnazijos skyriaus vedėja Stanislava Gilienė.  Direktorius Jonas Pravilonis paskelbė turnyro pradžią,  visiems palinkėjo sėkmingų varžybų ir perdavė vykdyti varžybas Vyr. teisėjui Vigantui Tarbūnui.     Turnyras pavyko šauniai. Visos komandos buvo panašaus pajėgumo, todėl varžybos buvo labai įtemptos ir įdomios. Po atkaklios kovos paaiškėjo nugalėtojai.  Pirmąją vietą iškovojo mūsų tinklininkai. Komandoje žaidė: Andrius Prasčius EM15 gr., Dovilė Saikauskaitė VR14 gr., Monika Babilaitė VR15 gr., Aurelijus Bielinskas EM 14 gr., Edmundas Butkus EM16., Deividas Venslavičius EM 16 gr., Monika Maslauskaitė EM 16 gr., Martyna Janušaitė ŽV 16 gr. Antrą vietą užėmė Lizdeikos gimnazijos komanda, trečią vietą užėmė Aksniupių pagrindinės mokyklos tinklininkai, Ketvirti liko – Šeduvos gimnazijos tinklininkai, penkti – Pakalniškių pagrindinės mokyklos, šešta – Siabravo gimnazijos komanda.    Nugalėtojai ir prizininkai ir visi dalyviai apdovanoti  taurėmis, medaliais, prizais.  Komandų vadovai dėkojo už kvietimą organizatoriams, už gražų renginį ir pažadėjo dalyvauti kitais metais.