Diktantas

2017 02 13

Šiemet jau septintus metus iš eilės Lietuvoje organizuojamas nacionalinis Vinco Kudirkos dailyraščio konkursas „Rašom! 2017“. Konkurso tikslas - išrinkti dailiausios bei originaliausios rašysenos Lietuvos gyventojus. Šiame konkurse dalyvavo ir Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus mokiniai. Konkurso nugalėtoja, Šeduvos TVM skyriuje, šiemet tapo Jurgita Eitutytė, VR 15 grupės mokinė, antroji vieta atiteko Lorenai Tumėnaitei VR 15 grupės mokinei, trečioji – Aletai Joniškytei ŽV 16 grupės mokinei. Dailiausi rašytiniai tekstai eksponuojami mokyklos trečiojo aukšto foje, mokinių sukurtame sieniniame stende. Šioms merginome bei meninio skaitymo konkurso dalyviui Imranui Krištanaičiui EM 16 grupės mokiniui padėkos ir atminimo dovanėlės bus įteiktos per dalykinių žinių konkurso apdovanojimo ceremoniją.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Lina Janauskienė