Atvira pamoka

2017 02 08

201 6-01-26 RTVMC Šeduvos skyriuje vyko netradicinės integruotos anglų k. ir karštųjų patiekalų praktinio mokymo pamokos virėjo specialybės VR15 grupės mokiniams.Integruotų pamokų tikslai ir uždaviniai buvo paruošti karštąjį žuvies patiekalą, derinti prie jo padažą ir garnyrą, serviruoti stalą, angliškai komentuoti technologinį gaminimo procesą ir degustuoti patiekalą. Pamokų metu mokiniai vertė į anglų kalbą gaminamo patiekalo technologinę kortelę, atliko žaliavų kiekio skaičiavimus, ruošė padažą, garnyrą, kepė žuvį valgyklos virtuvėje, serviravo stalą, degustavo patiekalą ir visa tai komentavo angliškai. Mokytojos R. Vaičiulienė ir S. Lapelienė įvertino mokinių praktinius įgūdžius ir kalbėjimo anglų kalba sugebėjimus.

Mokytojos R. Vaičiulienė ir S. Lapelienė