Virėjų konkursas2016-05

.2016 05 24

2016 m. gegužės 19 d. Alytaus profesinio rengimo centre vyko kaimo plėtros profesinio mokymo įstaigų asociacijos nacionalinis profesinio meistriškumo konkursas „Žemės vaikai - 2016“. Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centrui atstovavo mūsų skyriaus VR15 grupės mokinys Šarūnas Žigadlo.   Konkurse varžėsi mokiniai iš dvidešimt vienos profesinės  mokymo įstaigos. Konkurso metu mokiniai turėjo atsakyti į teorinius klausimus ir pagaminti 2 porcijas karštojo daržovių patiekalo “Įdaryta cukinija“.  Mokinių darbą stebėjo ir vertino kompetentinga 3 narių komisija.  Buvo paskelbtos 4 nominacijos ir 3 prizinės vietos. Mūsų mokyklos atstovas pasirodė gerai, jam atiteko trečioji prizinė vieta, buvo apdovanotas padėkos raštu ir suvenyrais.  Konkurso metu mokiniai ugdė profesinį meistriškumą, kūrybiškumą, formavo praktinius įgūdžius, didino profesinio mokymo patrauklumą.

Konkursui mokinį  parengė mokytoja Roma Vaičiulienė