darom 2016

„DAROM 2016“

2016 04 22

Kaip ir kasmet skyriaus bendruomenė dalyvavo aplinkos tvarkymo akcijoje "Darom". Tą dieną prie mokyklos susirinko gausus mokinių ir darbuotojų  būrys. Kiekvienas atsinešė darbo įrankį: kas grėblį, kas kastuvą, kas kauptuką, maišus šiukšlėms, darbo pirštines. Oras buvo gražus, saulėtas. Mokiniai ir mokytojai tvarkė mokyklos gėlynus, kiti  grėbė pernykščius lapus, rinko šiukšles mokyklos teritorijoje ir greta esančiuose Daugyvenės kraštovaizdžio draustinio plotuose. Vyrai ir vaikinai pjovė pasenusius medžius, genėjo vaismedžių šakas. Po darbo pasidžiaugę rezultatais, talkininkai mokyklos valgykloje buvo pavaišinti bulvių plokštainiu ir arbata. Bendras darbas suartina žmones, gerina kolektyvo psichologinį klimatą.

Skyriaus informacija

Svetainėje lankosi 31 svečias ir nėra prisijungusių narių