P2

Uždarų patalpų čempionatas2016

2016 04 04

Š. m. kovo 29 – balandžio 3 dieną  Anconoje  Italijoje vyko  XI – asis  Europos sporto veteranų lengvosios atletikos uždarų patalpų čempionatas.   Jame dalyvavo  virš 3000 dalyvių iš 42 šalių. Rusų komandai dėl dopingo skandalo neleista dalyvauti, todėl atvykusieji galėjo tik stebėti varžybas. Atstovauti  Lietuvai  vyko  14 lengvaatlečių, kurie  iškovojo  3 aukso, 2 sidabro ir 3 bronzos medalius. Lietuvos rinktinė šiame čempionate  užėmė garbingą 19 vietą. Šiose varžybose, Lietuvos rinktinės sudėtyje dalyvavau ir aš  Radviliškio TVMC Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus kūno kultūros mokytoja Genovaitė Kazlauskienė. Rutulio stūmimo rungtyje grupėje W 65  iškovojau aukso medalį. Rezultatas -  10.55 m. II vietą ir sidabro medalį laimėjo Vokietijos atstovė Karin Schmitt   10.26 m. – Trečia liko ir bronzos medalį laimėjo daugkartinė Europos ir Pasaulio čempionė,  lietuvė Birutė Keršulienė.