Atvirų durų renginiai 2016

ATVIRŲ DURŲ DIENŲ RENGINIAI

2016 03 30

Kovo 21 – 24 dienomis Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro Šeduvos technologijų ir verslo mokymo  skyriuje vyko atvirų durų renginiai. Mokiniai iš visos respublikos buvo kviečiami atvykti ir susipažinti su visomis siūlomomis specialybėmis. Kiekvienos specialybės pristatymui paskirta po vieną dieną. Atvykusius mokinius, jų tėvelius Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus vedėjas Arūnas Vaičiulis  supažindino su mokymo baze, centre bei skyriuje vykdomomis mokymo programomis, papasakojo apie galimybę  gimnazijos skyriuje įgyti vidurinį išsilavinimą. Svečiams parodytas reklaminis filmas apie mūsų mokymo įstaigą, atsakyta į pateiktus klausimus. Mokiniai apžiūrėjo kabinetus, bendrabutį, valgyklą, lankėsi žirgyne, apie kurio veiklą papasakojo profesijos mokytoja Inga Gailiuvienė. Džiugu, kad mūsų mokymo įstaiga domisi ne tik mūsų rajono mokiniai. Sulaukėme svečių iš Panevėžio, Pakruojo, Šiaulių, Zarasų, Raseinių, Plungės bei Utenos rajonų. Atvykusieji iš tolimųjų rajonų labiausiai domėjosi žirgininkystės verslo darbuotojo mokymo programa. Tikime, kad šie mokiniai, baigę vidurinio ugdymo programas, papildys mūsų gretas.

Skyriaus informacija

Svetainėje lankosi 11 svečių ir nėra prisijungusių narių