Šimtadienis2016

2016 03 01 2

Mieli abiturientai, tik šimtas dienų  Jums beliko klasėj sėdėti, girdėti mokyklinį skambutį. Vienas šimtas dienų, kai jaučiatės čia savais. Dar galite  šėlti, kvailioti, kurt sėkmingą egzaminų receptą.. O gal apie ateitį rimtai pagalvoti ir prie knygų ilgiau pasėdėti. Juk šimtas dienų  Jums dar liko..., - tokiais žodžiais renginio organizatoriai , I kurso mokiniai, pradėjo šimtadienio šventę. Šventės dalyvius pasveikino ir palinkėjo sėkmės ruošiantis brandos egzaminams Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro direktorius Jonas Pravilonis. Geriausiai besimokantiems, aktyviai dalyvaujantiems sportinėje bei meninėje veikloje abiturientams direktorius įteikė Padėkos raštus. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui  Stanislava Kavaliauskienė, RTVMC Šeduvos skyriaus vedėjas Arūnas Vaičiulis bei grupės vadovė Stanislava Gilienė abiturientams linkėjo rimtai padirbėti ir sėkmingai išlaikyti pasirinktus brandos egzaminus. Abiturientai susirinkusiems prisistatė apie kiekvieną iš jų sukurtais ketureiliais, padainavo. Gražius padėkos žodžius tarė mokytojams bei jaunesniems draugams. Organizatoriai paruošė abiturientams ir rimtą išbandymą - reikėjo išlaikyti egzaminą, atsakinėjant į įvairiausius klausimus. Už teisingus atsakymus šventės dalyviai  buvo apdovanoti dovanėlėmis su RTVMC simbolika.

Prieš akis – gražiausios žemės spalvos,

Ir viliojanti romantika, ir pareiga

Tu aukščiau pakelki šviesią galvą -

Kelio didelio tiktai pradžia, -  tokiais palinkėjimais renginio vedantieji užbaigė šventę.

Šventę vainikavo tradicinis Šimtadienio tortas.

Gimnazijos skyriaus vedėja Stanislava Gilienė

>>> nuotraukos