seminaras

Pokalėdinis renginys Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriuje

2015 12 30

Gruodžio 28d.  – mokinių kalėdinių atostogų metu, mokyklos pedagogai rinkosi paklausyti Lietuvos verslo kolegijos Šiaulių fakulteto dekanės Raimondos Tamoševičienės paskaitos tema „Drausmė mokykloje ir pamokoje : vienodos taisyklės visiems.“  Po rimto pokalbio, pasisėmę naujų žinių, padiskutavę tarpusavy, su gera nuotaika buvo pakviesti pratęsti dieną su Kalėdų Seneliu ir visu mokyklos kolektyvu. Su šventėm pasveikino Radviliškio TVMC direktoriaus pavaduotoja ugdymui S.Kavaliauskienė ir centro tarybos pirmininkė S.Bosienė. Jos palinkėjo dažniau naudoti tris žodžius : PRAŠAU, ATSIPRAŠAU ir AČIŪ. Po  linkėjimų  visiems gerų, darbingų ir turtingų ateinančių metų atskubėjo ir mokyklos direktorius J.Pravilonis su Kalėdų Seneliu. O Kalėdos yra dovanų metas, tad kiekvienam buvo skirta po dovanėlę. Bet Kalėdų Senelis norėjo, kad dovanas užsidirbtume. Gražiausią ir ilgiausią eilėraštį padeklamavo valgyklos vedėja R.Pranskevičienė. Gražų eilėraštuką pasakė ir valgyklos darbuotoja A.Ambotienė, o kiti sakė palinkėjimus, anekdotus ar taip gražiai pakalbėjo, nė vienas neliko nepakalbintas.Išėjus Kalėdų Seneliui, mokyklos direktorius J.Pravilonis pasidžiaugė praėjusiais gerais metais, padėkojo visiems už bendrą darbą ir palinkėjo gerų kitų metų. Skirstėmės visi pasidžiaugę švente ir buvimu kartu.

Bibliotekos vedėja    Asinija Gulbinienė

Svetainėje lankosi 14 svečių ir nėra prisijungusių narių