P2

Mokytojos startas pasaulio čempionate

2015 09 01 2

Pasaulio sporto veteranų čempionatasŠ.m. rugpjūčio 4 -16 d. Lione (Prancūzija) vyko Pasaulio sporto veteranų lengvosios atletikos  čempionatas. Jame dalyvavo virš 8000 dalyvių iš 118 valstybių, iš visų žemynų. Lietuvos rinktinės sudėtyje dalyvavo ir Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus kūno kultūros mokytoja metodininkė Genovaitė Kazlauskienė. Ji rutulio stūmimo rungtyje W65 grupėje tarp 22 dalyvių buvo antra ir iškovojo sidabro medalį. Aukso medalį laimėjo Šveicarijos atstovė Edith Anderes, o bronzą iškovojo vengrė Maria Tereza Gosztolai,  ketvirta liko  Finochetti  Malan iš Urugvajaus. G. Kazlauskienė pavasarį Torūnėje (Lenkija) vykusiose Europos sporto veteranų lengvosios atletikos čempionate iškovojo aukso ir sidabro medalius. Šiame čempionate Lietuvos rinktinės sudėtyje iš viso dalyvavo 7 sportininkai. Iškovoti 2 sidabro ir 1 aukso medalis.  Kaunietis Rimvydas Medišauskas grupėje M50 svarsčio metimo rungtyje tapo pasaulio čempionu, o Saulius Svilainis (Vilnius)  M55 grupėje Metimų penkiakovėje laimėjo sidabro medalį. Po šio čempionato dar laukia Europos sporto meistrų veteranų  žaidynės, kurios vyks  spalio 1 – 10 dienomis Nicoje (Prancūzija) Programoje 30 sporto šakų.  Jose dalyvaus 170 lietuvių delegacija.