Karaoke 2015-06

2015 06 10 2

Raudondvario kultūros rūmuose įvyko karaokė vakarėlis jaunimui, į kurį susirinko Šeduvos TVM skyriaus mokiniai, mėgstantys smagiai padainuoti ir turiningai pabendrauti bei Raudondvario jaunimas. Linksmai nusiteikę moksleiviai noriai rinkosi iš siūlomo sąrašo jiems patinkančius kūrinius ir nuotaikingai dainavo populiarias, daugumos mėgstamas dainas. Vakaro metu buvo atlikta virš penkiolikos įvairaus stiliaus žaismingų ir romantiškų dainų. Buvo išrinktos ir nuotaikingais prizais apdovanotos vakarėlio  aktyviausios ir gražiausiai dainavusios dainininkės – jomis tapo Gintarė Dubikaltytė ir Urtė Didaronkutė iš Šeduvos gimnazijos, taip pat mūsų skyriaus mokinės Meilė Micevičiūtė (VR14), Dovilė Saikauskaitė (VR14) ir Reda Petrulaitytė (VR14). Visi vakarėlio dalyviai buvo pavaišinti saldainiais. Pakvietėme visus jaunuosius dainininkus dalyvauti ir kitame karaokė vakarėlyje, kuris įvyks birželio mėnesį.

Neformalaus ugdymo organizatorė M.Selenienė