Karaoke 2014

image048

Spalio paskutinį trečiadienį Raudondvario kultūros rūmuose įvyko pirmasis šį sezoną karaokė vakarėlis jaunimui, į kurį susirinko Šeduvos TVM skyriaus mokiniai, mėgstantys smagiai padainuoti ir pasilinksminti. Tą vakarą buvo sudainuota virš dvidešimt įvairaus stiliaus dainų. Jaunimas noriai rinkosi jiems patinkančius kūrinius iš siūlomo sąrašo ir vieni kitiems dainavo populiarias, daugumai žinomas dainas. Buvo išrinkti ir įvairiais nuotaikingais prizais apdovanoti vakarėlio geriausi dainininkai – jais tapo Agnė Kozlovskytė, Reda Petrulaitytė ir Nerijus Petrauskas.Jie dalyvaus gegužės mėnesį įvyksiančiame karaokė vakarėlio finale. Visi atėję buvo pavaišinti arbata ir saldainiais. Mokiniai dėkojo už gerą karaokė vakarėlį ir pasižadėjo būtinai sudalyvauti kitame , kuris įvyks lapkričio pabaigoje.

Neformalaus ugdymo organizatorė M.Selenienė