„Geriausias jaunasis automechanikas 2014“

LR švietimo ministerija, variklinių transporto priemonių, laivų ir orlaivių profesinio mokymo metodinė komisija, kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centras kartu su UAB „Inter Cars Lietuva“ organizavo profesinio meistriškumo konkursą „Geriausias jaunasis automechanikas 2014“.Pirmasis etapas įvyko 2013m lapkričio 28d. RTVMC Šeduvos skyriuje, kuriame dalyvavo keturi AM12 grupės mokiniai. Geriausiai testus atliko abu mokyklos mokiniai. Antanas Žalgys ir Vytautas Kulbeckas pateko į antrąjį etapą, kuris įvyko 2014m vasario 6d Vilniaus Gedimino technikos universiteto mechanikų katedroje. Nors mūsų RTVMC Šeduvos skyriaus moksleiviai nepateko į prizininkus, tačiau galime pasidžiaugti jų rezultatais. Antanas Žalgys surinko 29 taškus, o Vytautas Kulbeckas- 28 taškus.

Profesijos mokytojas L. Brunius