Aktyvi ir linksma mokytojų diena

Mokytojas, sugebantis įkvėpti mokinius nors vienam geram poelgiui, nors vienam puikiam eilėraščiui, padaro daugiau nei tas, kuris mūsų atmintį užpildo daugybe pagal pavadinimą ir formą suklasifikuotų dalykų.

Johanas Volfgangas Gėtė

Spalio 5-oji ypatinga, tačiau mūsų skyriaus mokytojams ji išskirtinė dar ir tuo, kad juos iš pat ryto pasitiko mokiniai. Mokytojus sveikino ir šaukimus į „privalomus karinius mokymus“ įteikė mokinių tarybos atstovai. Gavę tokius kvietimus, mokytojai šiek tiek sunerimo – kas jų laukia. Nerimauti nebuvo dėl ko, nors reiklūs ir atsakingi „kariškiai“ bandė būti griežti, tačiau tvyrojo šventinė nuotaika. Mokytojams buvo pranešta, kad nuo šių mokslo metų visiems mokytojams „karinis pasirengimas“ yra būtinas, ir jie turės įvykdyti keletą užduočių. Orientacinėse varžybose nugalėjo draugystė ir vieningumas. Laimėtas prizas įspūdingas – pilna dėžė margaspalvių rudeninių puokščių, kurias mokiniai įteikė mokytojams. Po sveikinimų, mokytojai pakviesti pasivaišinti kava ir virėjo specialybės mokinių iškeptais keksiukais.

naujiena-2017-10-06-3-1.jpg

Dėkojame mokiniams už šią neeilinę dieną. Tai buvo šventė visiems dalyvavusiems: netradiciška, aktyvi, bet puikiai atpalaidavusi, suteikusi daug gerų emocijų. Įsitikinome, kad mūsų mokiniai sumanūs ir gabūs.