Mokytojų dienos šventė

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre tradiciškai paminėta Tarptautinė mokytojų diena. Be mokytojų kilnaus darbo pasaulis nebūtų toks gražus, turtingas ir įvairus. Mokytojai – mylintys, rūpestingi, išmintingi bei kantrūs – buvo, yra ir visuomet bus reikalingi.

naujiena-2017-10-06-1-1.jpg

Iškilminga Mokytojo dienos šventė pradėta nuoširdžiais sveikinimo žodžiais kolegoms – mokytojams ir auklėtojams, visiems, kurie moko ir ugdo asmenybę, pilietį, žmogų.

Perskaityti prasmingos šventės proga atsiųsti Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės, švietimo ir mokslo ministrės Jurgitos Petrauskienės ir Radviliškio rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjos Genovaitės Juodeikienės sveikinimai.

Centro pedagogų kolektyvą pasveikino direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stanislava Kavaliauskienė, patarlės žodžiais palinkėjusi būti mokytojais, atidarančiais mokiniams duris, pro kurias įeiti jie turi patys.

Už nuoširdų ir kūrybingą darbą, pastangas ugdant mokinių savarankiškumą ir atsakomybę direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stanislava Kavaliauskienė kartu su centro tarybos pirmininke Vaida Šprunke bei Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus vedėju Arūnu Vaičiuliu įteikė padėkos raštus mokytojai metodininkei Genovaitei Kazlauskienei, vyresniajai auklėtojai Renei Zaukienei, vyresniajam mokytojui Vygantui Tarbūnui ir profesijos mokytojai Gintarei Nausėdienei.

Šventinį koncertą centro bendruomenei dovanojo Radviliškio Lizdeikos gimnazijos jaunieji aktoriai ir roko grupė „Ratai“, atlikę visus sužavėjusią roko operą „Meilė ir mirtis Veronoje“.

Centro mokinių tarybos iniciatyva mokiniai kartu su auklėtojais surengė rudens kompozicijų parodą, skyrė eiles ir dainas mokytojams. Mokytojų dienai skirtus renginius vedė bendrabučio auklėtoja, mokinių tarybos koordinatorė Irena Kavaliauskienė.

Šventinių renginių ciklas baigėsi profesijos mokytojo Laimučio Bruniaus iniciatyva po pamokų mokytojams surengta edukacine išvyka į Šeduvoje įsikūrusį Istorinės technikos muziejų.

Mokytoja Vitalija Rutkauskienė