Rudens sporto šventė

Rugsėjo 28 dienos popietę pirmų, antrų gimnazijos skyriaus kursų mokiniai skyrė sportui. Rungčių, kuriose mokiniai galėjo varžytis, netrūko. Kiekvienas norintysis galėjo pasirinkti jam patinkančią ir tinkančią sritį, ar sudalyvauti visose.

naujiena20170928-1-1.jpg

Šventė pradėta nuo baudų metimo rungties, kurią, aplenkusi visus vaikinus, laimėjo Monika Maslauskaitė EM16. Snaiperio rungtyje nepralenkiamas buvo Edas Kasperavičius EM16, o tritaškius taikliausiai sumėtė Andrius Prasčius EM15. Komandinėse rungtyse kartu varžėsi ir merginos, ir vaikinai. Krepšinio estafetės rungtyje geriausiai pasirodė Kornelijus Vaitkevičius ML17, Rytus Baktys EM17, Dovilė Saikauskaitė AK17. Komandiniame baudų metime pirmą vietą užėmė Kornelijus Vaitkevičius ML17, Gytis Turskis EM15, Andrius Praščius EM15. Komandinių šaškių turnyrą laimėjo Andrius Prasčius EM15, Gytis Turskis EM15 ir Rokas Petraitis VR15.

Visi nugalėtojai pasveikinti ir apdovanoti atminimo dovanomis. Geras pavyzdys užkrečia, todėl tikimės, kad kiti sporto renginiai sulauks didesnio dalyvio skaičiaus.

Neformaliojo švietimo organizatorė G. Nausėdienė