PROFESIJŲ MUGĖ GRINKIŠKYJ

PROFESIJŲ MUGĖ GRINKIŠKYJE

2017 04 21 1

Balandžio 6 dieną Radviliškio technologijų ir mokymo centro ir Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus mokytojai ir mokiniai dalyvavo Grinkiškio Jono Poderio gimnazijoje organizuotoje profesijų mugėje. Skirtingų profesijų mokytojai gimnazijos mokiniams pristatė vykdomas programas – žirgininkystės verslo darbuotojo, virėjo, elektromontuotojo ir automobilių mechaniko. Gimnazijos mokiniai turėjo galimybę prisiliesti ir savotiškai pasimatuoti kiekvieną profesiją, atlikdami įvairias iš anksto parengtas užduotis. Virėjo specialybės mokiniai J. Eitutytė, M. Babilaitė ir Š. Žigadlo vadovaujami mokytojos R. Vaičiulienės kvietė gimnazijos mokinius dekoruoti atsivežtus kepinius ir jais vaišintis. Elektromontuotojo specialybės profesijos mokytojai V. Vyšniauskas ir R. Vaicekavičius kvietė mokinius praktiškai išbandyti įvairių schemų jungimus, automobilių mechaniko specialybės mokytojas T. Vaicekauskas pademonstravo įvairias automobilių diagnostikos programas. Norintys galėjo išbandyti kelių eismo taisyklių testus.  Žirgininkystės verslo darbuotojo specialybės mokinys V. Mikalauskas demonstravo žirgo valdymo techniką ir šuolius per kliūtį. Vėliau gimnazijos mokiniai galėjo pajodinėti žirgu.

Vyr. profesijos mokytoja Loreta Baltkojienė

Svetainėje lankosi 50 svečių ir nėra prisijungusių narių