Bendruomenės susirinikimas

BENDRUOMENĖS SUSIRINKIMAS

2017 04 21

Balandžio 11 dieną skyriuje vyko bendruomenės susirinkimas. Pirmuoju darbotvarkės klausimu, pristatydamas 2016 m. centro veiklos ataskaitą, kalbėjo direktorius Jonas Pravilonis bei supažindino su strateginio švietimo plano įgyvendinimo 2017 metų veiklos programa. Savo pranešimuose direktorius analizavo mokinių „nubyrėjimo“ priežastis, priemones mokinių lankomumui gerinti, pateikė duomenis apie biudžeto lėšų panaudojimą, socialinius partnerius, absolventų įsidarbinimą, mokinių dalyvavimą tarptautiniuose projektuose, pasidžiaugė pasiekimais nacionaliniuose profesinio meistriškumo konkursuose, tarptautinėse sporto varžybose. Direktorius pabrėžė centro perspektyvas: profesijų pasirinkimo didinimą, bendradarbiavimą su užsienio valstybėmis, socialinių partnerių didinimą. Centro tarybos veiklos 2016 metais ataskaitą pateikė tarybos pirmininkė Silva Bosienė ir apžvelgė organizuotus renginius, išvykas, aptarė finansinę ataskaitą. Vyko naujų narių į centro tarybą rinkimai. Nutarta, kad taryboje skyrių atstovaus Stanislava Gilienė ir Gintarė Nausėdienė.

Skyriaus informacija

Svetainėje lankosi 21 svečias ir nėra prisijungusių narių