Susitikimas su policijos pareigūnais

Skyriuje lankėsi Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Radviliškio rajono policijos komisariato veiklos skyriaus tyrėjai  M. Kundrotas ir  I. Žekienė. Pokalbio  su mokiniais metu pareigūnai supažindino klausytojus su baudžiamąja ir administracine atsakomybe, nepilnamečių daromais teisėtvarkos pažeidimais ir atsakomybe už juos, priminė, kad privaloma laikytis bendro elgesio taisyklių viešose vietose, mokykloje. Svečiai akcentavo, kad būtina būti saugiam kelyje. Tamsiu paros metu nepamiršti nešiotis šviesą atspindinčius atšvaitus. Pareigūnai priminė, kad labai svarbu atsakingai elgtis vairuojant transporto priemones (dviračius, keturračius, automobilius). Nepamiršti liko alkoholio vartojimo bei rūkymo klausimai. Kadangi pareigūnai dažnokai apsilanko mūsų mokyklos bendrabutyje, buvo priminta, kad ir bendrabučio gyventojams privaloma laikytis bendrabučio vidaus tvarkos taisyklių. Svečiai atsakė į jiems užduotus klausimus.

Gimnazijos skyriaus vedėja S. Gilienė

Neformaliojo ugdymo organizatorė G. Nausėdienė