raštingumo diena

Tarptautinė raštingumo diena bibliotekoje

2016 09 09

Rugsėjo 8-oji – Tarptautinė raštingumo diena. Šių metų Tarptautinės raštingumo dienos tema – raštingumas ir taika, ja siekiama parodyti su raštingumu susijusių ugdomų vertybių įvairiapusiškumą (http://www.vlsv.lt). Skyriuje ši diena paminėta bibliotekoje. Siekėme prisijungti prie UNESCO vykdomos akcijos skaityti balsu. Priminėme mokiniams, kuo svarbus skaitymas, kokia naudą duoda skaitymas balsu. Integruotą pamoką vedė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Lina Janauskienė. Pamokos metu antro kurso virėjo ir elektromontuotojo specialybės mokiniai, mokytoja Lina Janauskienė, bibliotekos vedėja Aksinija Gulbinienė ir neformaliojo ugdymo organizatorė Gintarė Nausėdienė skaitė tekstus balsu. Pamoką baigėme trumpa diskusija ir apibendrinimu apie amžinąsias vertybes – taiką, laisvę, nepriklausomybę.

Neformaliojo ugdymo organizatorė Gintarė Nausėdienė