Bendrojo lavinimo dalykų opimpiada 2016

2016 04 13 2

Suvesti tradicinio metodinės grupės organizuojamo bendrojo lavinimo dalykų „Dalykinių žinių konkurso“ rezultatai. Užduotis parengė devynių dalykų (lietuvių kalbos, anglų kalbos, matematikos, rusų kalbos,  etikos, fizikos, informacinių technologijų,  istorijos ir kūno kultūros mokytojai. Atskirų dalykų nugalėtojams įteikti dalykų mokytojų prizai, visiems konkurso dalyviams teko Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro pavaduotojos ugdymui Stanislavos Kavaliauskienės įteikti simboliniai prizai, prizinių vietų laimėtojams -  Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro direktoriaus Jono Pravilonio pasirašyti diplomai. Konkurso nugalėtoja tapo VR 14 grupės mokinė Reda Petrulaitytė. Antroji ir trečioji vietos atiteko KT 14 grupės mokinei Laurai Malčiauskaitei ir VR 14 grupės mokiniui Nerijui Petrauskui.

Metodinės grupės pirmininkė     Irena Digrevičienė

Svetainėje lankosi 61 svečias ir nėra prisijungusių narių