• Slide3
  • Slide4
  • Slide5
  • Slide6

Europos sporto veteranų lengvosios atletikos uždarų patalpų 10 – sis čempionatas

image010

Š. m. kovo 23 – 28 d. Torūnėje (Lenkija) vyko Europos sporto veteranų lengvosios atletikos uždarų patalpų 10 – sis čempionatas. Lietuvos lengvosios atletikos rinktinėje aš dalyvavau ir geriausiai pasirodžiau iš visos Lietuvos delegacijos. Dalyvavau rutulio stūmimo rungtyje ir trumpojo kūjo metime ir iškovojau 2 medalius – aukso ir sidabro. Labai gerai sekėsi abiejose rungtyse. 3 kg. rutulį nustūmiau 11.03 ir laimėjau aukso medalį . II vietą užėmė ir sidabro medalį laimėjo Lenkijos atstovė Ludwika Chewinska 10.63 m. trečia liko daugkartinė Europos ir Pasaulio šios rungties nugalėtoja Birutė Keršulienė – 10.18 m. Trumpojo kūjo (svarsčio) metime užėmiau II vietą. Rezultatas 10.97 Pirmąją vietą laimėjo Šveicarijos atstovė Margar Daehler – Stettler – 11.72, trečiąją vietą užėmė Sirpa Vahtera iš Suomijos numetusi svartį 10.81 m. Europos sporto veteranų lengvosios atletikos X čempionate dalyvavo atletai iš 42 šalių nuo 35 metų. Iš viso Lietuvai atstovavo 14 sportininkų. Iškovota 15 medalių: 2 aukso, 7 sidabro ir 6 bronzos medaliai. Iš viso medalius iškovojo 33 šalių atstovai. Lietuva užėmė 25 vietą.