„Gieda paukštis virš mūsų“ 2015

image025

Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus bibliotekoje vyko tradicinis meninio skaitymo konkursas „Gieda paukštis virš mūsų“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Renginį organizavo neformaliojo ugdymo organizatorė M. Selenienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja L.Janauskienė ir mokyklos bibliotekos vedėja A. Gulbinienė. Įvairių kursų bei specialybių mokiniai stengėsi kuo meniškiau ir įtaigiau perskaityti pasirinktus eilėraščius apie gimtąjį kraštą - Lietuvą.  Skaitovus, be minėtų organizatorių ,vertino ir Raudondvario bibliotekos vyr. bibliotekininkė D. Bagušienė. Geriausia skaitove pripažinta VR14 grupės mokinė Meilė Micevičiūtė, antroji vieta skirta KT14 grupės mokinei Miglei Zacharovaitei, trečioji – VR14 grupės mokinei Redai Petrulaitytei. Mokinėms padėkas ir suvenyrines dovanas įteikė gimnazijos skyriaus vedėja S. Gilienė.Po gražių paskaitymų mokiniai pynė iš trijų spalvų siūlų tautines juosteles, nešiojamas ant rankų.

Neformaliojo ugdymo organizatorė M. Selenienė