Karaoke-2

image040

Lapkričio paskutinį trečiadienį Raudondvario kultūros rūmuose įvyko antrasis    šiais mokslo metais karaokė vakarėlis jaunimui, į   kurį susirinko Šeduvos TVM skyriaus mokiniai,mėgstantys smagiai padainuoti ir pasilinksminti. Tą vakarą buvo sudainuota dvidešimt įvairaus stiliaus dainų. Šventiškai nusiteikę moksleiviai noriai rinkosi jiems patinkančius kūrinius iš siūlomo sąrašo ir vieni kitiems smagiai dainavo populiarias, daugumos mėgstamas dainas. Buvo išrinktos ir nuotaikingais prizais apdovanotos vakarėlio geriausios ir aktyviausios dainininkės – jomis tapo Reda Petrulaitytė (VR14), Gintarė Rulytė (VR13) ir Laura Malčiauskaitė (KT14). Renginį vedė Nerijus Petrauskas (VR 14). Visi tąkart, nepabūgę žvarbios popietės ir atvykę į renginį , nuotaikingai vaišinosi arbata, sausainiais ir saldainiais. Kviečiame visus skyriaus mokinius būtinai sudalyvauti ir kitame šventiniame   kalėdiniame karaokė vakarėlyje, kuris įvyks  gruodžio pabaigoje.

Neformalaus ugdymo organizatorė M.Selenienė

Svetainėje lankosi 51 svečias ir nėra prisijungusių narių