Sveikinimas mokytojams

image055

Mokytojų diena – kasmetinis iššūkis, kurį priima mokinių taryba. Šiais metais buvo nuspręsta pasirūpinti mokytojų sveikata. Mokiniai pavertė mokyklą „ligoninės priimamuoju“.  Kiekvienas mokytojas, atėjęs į mokyklą ir pradėjęs vesti pamoką, buvo išprašytas iš kabineto ir nuvestas į pirmą aukštą, kuriame laukė kompetentinga „gydytojų komisija“. Kiekvienas jų turėjo atlikti psichologinius testus, pabendrauti su neurologais bei pasitikrinti regėjimą. Po apžiūros nutarta, kad mokytojams reikalingas skubus gydymas, tad jie buvo pakviesti į tam skirtą patalpą. Susirinkusius mokytojus pasveikino mokiniai ir pasiūlė pradėti „gydymą“. Kaip įrodymas, jog ne visi pedagogai jaučiasi gerai, buvo parodytas specialiai šiai dienai sukurtas filmukas. Pirmasis gydymo etapas – gėlės. Mokiniai patikino mokytojus, kad būtent dovanos ir gera nuotaika gali jiems padėti. Visi mokytojai buvo apdovanoti gėlių puokštėmis. Manant, kad šito gali būti maža – pasiūlyta meno terapija. Mokytojai turėjo sukurti bendrą piešinį. Galiausiai, prisiminta, jog labai svarbu išsikalbėti, todėl „pacientai“ rašė laiškus savo mokiniams. Žinoma, viso „gydymo“ metu mokiniai negailėjo gražių žodžių savo mokytojams. Mokytojų dienos šventę vainikavo trečio kurso virėjo specialybės mokinių iškeptas tortas. Kasmetinė šventė svarbi ne tik mokytojams, bet ir jų mokiniams. Juk taip norisi nudžiuginti ir pasveikinti savo mokytojus kuo originaliau.  Žinant, kad mokiniai įdėjo daug darbo šventės paruošimui bei jos organizavimui, norisi jiems padėkoti.  Juk mokytojas yra tik dėl to, kad esate Jūs, mieli mokiniai.

Mokinių tarybos veiklos koordinatorė G. Nausėdienė

Svetainėje lankosi 111 svečių ir nėra prisijungusių narių