Rugsėjo pirmosios šventė 2014

Rugsėjo pirmosios šventė

Gražų ir vaiskų rugsėjo 1 d. rytą į savo jau ketvirtus metus renovuotą mokyklą rinkosi Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro Šeduvos technologijų  ir verslo mokymo skyriaus mokiniai. Grupių valandėlėse šventiškai nusiteikę mokiniai  susitiko su savo specialybių grupių vadovais ir naujaisiais kurso draugais.  Naujųjų mokslo metų pradžios šventė prie mokyklos prasidėjo Lietuvos himnu, buvo pristatyti mokymo centro vadovai. Mokytojus ir mokinius pasveikino Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro direktorius J.Pravilonis, centro direktoriaus pavaduotoja  ugdymui S.Kavaliauskienė. Šventės vedėja M.Selenienė perskaitė Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo  ministro D.Pavalkio, švietimo ir mokslo ministerijos Bendrojo ugdymo ir profesinio mokymo departamento Profesinio mokymo ir orientavimo skyriaus vedėjo M.Griškevičiaus, Radviliškio rajono savivaldybės mero D.Brazio bei Pakalniškių seniūnijos seniūno K.Ulinsko atsiųstus  sveikinimus mokyklos bendruomenei.  Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus vedėjas A.Vaičiulis supažindino  mokinius su skyriaus mokytojais, jiems buvo įteiktos gėlės.  Visi mokytojai ir mokiniai , pakiliai nusiteikę, nusifotografavo prie savo mokslo metams pasiruošusios mokyklos. Skyriaus pirmakursiai ir jų vadovai S. Gilienė, J.Švėgžda, A.Tamkuvienė, G.Nausėdienė  ir Z.Majarienė tradiciškai kartu su centro vadovais pasodino ąžuoliukus prie mokyklos. Visai mokyklos bendruomenei koncertavo jaunieji atlikėjai  – dainininkė U.Žičkutė-Garbačiauskienė ir dainų autorius bei atlikėjas O.Jucys. Linkime visiems gražių, lengvų naujų  mokslo metų, didžių ieškojimų ir nepaprastų   atradimų moksle ir darbuose.

Neformalaus ugdymo organizatorė M.Selenienė

Click to download in MP4 format (19.59MB)

Papildoma nuoroda