Paskutinis skambutis 2014

Prabėgs vasara, ateis žiema

Ir klasėje juokas skambės.

Liks mūsų vardai sename žurnale

Tik niekas jau jų neminės...

Vasario 27 dieną baigiamųjų kursų mokiniams nuskambėjo paskutinis skambutis. Trečio kurso elektromontuotojo, virėjo  ir sekretorės specialybės mokinius į šventę palydėjo antrų kursų mokiniai. Palydėti išeinančiųjų susirinko visi mokiniai bei mokytojai. Neformaliojo ugdymo organizatorė M. Selenienė pradėjo šventę daina. Absolventus pasveikino direktorius J. Pravilonis, direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Kavaliauskienė, skyriaus vedėjas A. Vaičiulis. Savo vyresniuosius draugus eilėmis ir dainomis sveikino antrų kursų mokiniai. Grupių vadovių vardu kalbėjo V. Karinauskienė. Suteikus žodį absolventams, šie padėkojo savo grupių vadovėms – S. Gilienei ir V. Karinauskienei, antrų kursų mokiniams įteikė atminimo dovanas, o nuotaikingą ir šmaikštų testamentą padovanojo skyriaus vedėjui. Po oficialiosios šventės dalies, direktorius pakvietė absolventus ir jų mokytojus pasivaišinti.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja G. Nausėdienė