„Gieda paukštis virš mūsų“ 2014

Skyriaus bibliotekoje vyko tradicinis meninio skaitymo konkursas „Gieda paukštis virš mūsų“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Renginį organizavo lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja G. Nausėdienė, neformaliojo ugdymo organizatorė M. Selenienė ir mokyklos bibliotekos vedėja A. Gulbinienė. Įvairių kursų bei specialybių mokiniai stengėsi kuo meniškiau ir įtaigiau perskaityti pasirinktus eilėraščius apie gimtąjį kraštą - Lietuvą.  Skaitovus, be minėtų organizatorių ,vertino ir Raudondvario bibliotekos vyr. bibliotekininkė D. Bagušienė. Geriausia skaitove pripažinta VR12 grupės mokinė Ž. M. Palijanskaitė, antroji vieta skirta VR13 grupės mokinei G. Rulytei, trečioji – VR12 grupės mokinei R. Pipiraitei. Mokinėms apdovanojimus įteikė gimnazijos skyriaus vedėja S. Gilienė. Visoms skaitovėms įteiktos padėkos.

<<<nuotraukos

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja G. Nausėdienė