Šimtadienis

image089

Kartu su visomis Lietuvos bendrojo lavinimo mokymo įstaigomis, skyriaus abiturientai šventė 100– dienį. Tik įžengusius į mokyklą, apie šventę informavo sveikinimo stendas. Į šventiškai papuoštą salę dvyliktokus kvietė vienuoliktų klasių mokiniai ir kiekvienam prisegė šventės simbolį. Abiturientus pasveikino centro direktorius J. Pravilonis, direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Kavaliauskienė, skyriaus vedėjas A. Vaičiulis, gimnazijos skyriaus vedėja S. Gilienė. Visi sveikinusieji linkėjo sėkmingai išlaikyti brandos egzaminus ir nenustoti tobulėti. Abiturientams,  aktyviausiai dalyvavusiems bendrojo lavinimo dalykų konkursuose ir olimpiadose direktorius įteikė padėkas. Grupių vadovų vardu, į abiturientus kreipėsi V. Narbutienė. Abiturientų vardu kalbėjo I. Petkevičiūtė. Vienuoliktokai savo vyresniesiems draugams paruošė poetinę kompoziciją. Šventę vainikavo direktoriaus įteiktas šventinis tortas.

<<<nuotraukos

Gimnazijos skyriaus vedėja S. Gilienė