„Antroji širdelės pusė“ 2014

image091

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriuje įvyko tradicinis pramoginis renginys „Antroji širdelės pusė“. Jis skirtas Šv.Valentino – įsimylėjėlių dienai, į kurį susirinko mokymo skyriaus mokiniai ir mokytojai. Šauniausios porelės varžytuvėse dalyvavo penkios įsimylėjėlių porelės, kurioms atliko įvairias kūrybines užduotis. Jas dėmesingai stebėjo ir stengėsi objektyviai vertinti komisija: gimnazijos skyriaus vedėja S.Gilienė, lietuvių kalbos mokytoja G.Nausėdienė ir skyriaus bibliotekininkė A.Gulbinienė. Dalyviai ne tik vaidino įvairias burtų keliu tekusias vaidybines situacijas, bet ir poromis kuo saldžiau nuo lėkštelės valgė „ gundymo gyvatėles“. Gana sunki užduotis atiteko energingiems mokyklos vaikinams. Jie per minutę laiko nešė kuo daugiau merginų į „ meilės lanką.“  Merginoms užduotis - kuo tiksliau ir kuo gražiau surišti vaikinams kaklaraiščius - pasirodė ne tokia jau lengva. Po to dar laukė labai nuotaikingos ir žaismingos užduotys: dviese prie smakro kelti „meilės obuoliuką“, užrištomis akimis kuo greičiau surinkti vienas nuo kito „meilės smeigtukus“ ir kuo meilingiau pašokti įvairių stilių šokius.  Visos renginyje dalyvavusios porelės sėkmingai pasiekė konkurso finalą, buvo nominuotos ir apdovanotos prizais. Žavingiausia porele tapo Brigita Veniulytė ir Andrius Stankus (EM12), meiliausia porele pripažinti Ieva Petkevičiūtė (VR12) ir Deividas Šiuškus (EM13),artistiškiausia – Agnė Balčiūnaitė(VR13) ir Deimantas Risovanas (EM12).Romantiškiausi varžytuvių dalyviai- Eglė Dabašinskaitė (VR12) ir Deividas Dalangauskas (EM11), šauniausia „Šv.Valentino porele-2014“ vertinimo komisija išrinko Žanetą Mariją Palijanskaitę (VR12) ir Antaną Žalgį (AM12).

Renginio metu dainavo Eglė Dabašinskaitė ir Simona Žvirelaitė.

<<<nuotraukos                                                                Neformalaus ugdymo organizatorė M. Selenienė

Svetainėje lankosi 50 svečių ir nėra prisijungusių narių