„Rašom 2014“

image094

Vasario 4 dieną vyko dailyraščio konkurso „Rašom 2014“ mokyklinis etapas. Savo kūrybiškumą ir gebėjimą gražiai rašyti panoro pademonstruoti VR13 grupės mokinės. Merginos perrašė organizatorių pateiktus tekstus. Dalyvių darbus vertino gimnazijos skyriaus vedėja S. Gilienė, mokytojos R. Ulinskienė ir G. Nausėdienė. Komisija atrinko trijų mokinių darbus – V. Margytės, V. Aksionovaitės, G. Rulytės. Nugalėtojų darbai išsiųsti į nacionalino Vinco Kudirkos kunkurso „Rašom! 2014“ pirmąjį etapą.

<<< nuotraukos                                                                                                           Lietuvių kalbos

Svetainėje lankosi 19 svečių ir nėra prisijungusių narių