Savanoriška mokinių veikla

we

Paskutinioji gruodžio mėnesio savaitė prieš atostogas, buvo skirta savanoriškai mokinių ir mokytojų veiklai. Kalėdos – tai gerų darbų, pasiaukojimo, dovanojimo metas. Pirmas darbas, pareikalavęs daug laiko ir pastangų, kurį atliko savanoriai – mokyklos puošimas. Prie kalėdinių dekoracijų gamybos prisidėjo AM 12, VR 13, KT 12, ŽR 12, SK 12 grupių mokiniai bei mokytojos S. Lapelienė ir G. Nausėdienė. Eglutės puošimas buvo patikėtas AK 13, VR 13, EM 13 grupių mokiniams. „Kalėdinę pasaką“ kūrė ŽR 12, SK 12, VR 13, VR 12 grupių mokiniai, kurioje demonstruojamos kalėdinės mokinių kompozicijos. Apimti kalėdinės nuotaikos, EM13, VR 13, VR 12 grupių mokiniai gamino papuošimus eglutei,  EM 12 grupės mokiniai puošė salę karnavalui.  Savanoriška veikla buvo skirta kalėdinės nuotaikos mokykloje kūrimui. Džiugu, kad prie šios veiklos prisidėjo beveik visų grupių mokiniai.

Mokinių tarybos veiklos koordinatorė G. Nausėdienė