Europos kalbų savaitė

2016 10 06

Tas, kuris nemoka svetimų kalbų, nesupranta ir savosios.

J. V. Gėtė

Rugsėjo 26-oji diena – Europos kalbų diena. Paminėdami šią dieną organizavome integruotą lietuvių kalbos, anglų kalbos, rusų kalbos, dailės ir informacinių technologijų pamoką. Pamokos metu mokiniai atliko jiems parengtas užduotis: naudodamiesi internetu, turėjo surasti reikiamą informaciją apie pasirinktą Europos šalį, išversti keletą frazių. Anglų kalba yra pagrindinė Europos Sąjungos kalba, todėl renginio dalyviai atliko papildomą užduotį anglų kalba. Parengtą ir gražiai apipavidalintą informacinę medžiagą apie šalis bei pagamintas vėliavėles, mokiniai prisegė prie Europos žemėlapio, kurį pagamino pasirinkusieji dailės modulį. Aktyviausiems dalyviams buvo įteikti knygų skirtukai. Tikimės, kad mokiniai knygas skaitys ne tik gimtąja, bet ir užsienio kalba.

Gimnazijos skyriaus vedėja S. Gilienė

Neformaliojo ugdymo organizatorė G. Nausėdienė