fix2016

Regioninis jaunimo ekonominio raštingumo konkursas Fix'16.

2016 05 26

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus mokiniai  Reda Petrulaitytė (VR 14), Laura Malčiauskaitė (KT 14) ir Nerijus Petrauskas (VR 14) 2016 m. balandžio mėn. 29 d. dalyvavo Regioniniame jaunimo ekonominio raštingumo konkurse Fix'16. Konkurso tikslas – nustatyti ekonominio raštingumo ir verslumo lygį Šiaurės Lietuvos mokymo įstaigose bei skatinti mokinių verslumą, ekonominį raštingumą, kūrybiškumą ir domėjimąsi verslu. Užsiregistravę konkurso dalyviai, turėjo prisijungti prie aktyvios konkurso interneto nuorodos ir atsakyti į ekonominio raštingumo testo klausimus, kuriuos parengė ŠU Ekonomikos katedros dėstytojai kartu su LLRI Švietimo centru. Iš viso buvo pateikti 39 klausimai. iš kurių 37 testo ir 2 situacijų klausimai. Testo ir situacijų – testo klausimai buvo sudaryti atsižvelgiant į Ekonomikos ir verslumo ugdymo programos turinį ir apėmė tokias temas, kaip įvadas į ekonomiką, rinka, asmeniniai finansai, verslas, valdžia ir tarptautinės rinkos. Mūsų mokiniai bendroje įskaitoje užėmė šeštą vietą iš dvidešimt keturių mokymo įstaigų dalyvavusių konkurse. Geriausiai pasirodė VR 14 grupės mokinys Nerijus Petrauskas. Jis pakviestas dalyvauti moksleivių ir verslininkų diskusijoje „Mitai apie verslus ir verslininkus“, kuri vyks gegužės 30 d. Šiaulių universiteto Botanikos sode (Paitaičių g. 4, Šiauliai). 11 val. – 12 val. Moksleivių ir verslininkų diskusija „Mitai apie verslus ir verslininkus“. Dalyvauja:

-          20 burtų keliu atrinktų Ekonominio raštingumo konkurso Fix’16 dalyvių

-          Jūratė Kasperavičienė UAB Laurema direktorė

-          Angelija Michalauskienė, UAB "Inovest" vadovė

-          Rimvydas Vaštakas, UAB"R2L" vadovas, ŠU tarybos pirmininkas

-          prof.dr. Donatas Jurgaitis, ŠU rektorius

-          prof.dr. Zita Tamašauskienė, ŠU Ekonomikos katedros vedėja.

Mokymo įstaigų rezultatai

Į diskusiją pakviesti mokinai