Tradicinis tinklinio turnyras

2016 03 14

Š. m. kovo 10 dieną sporto salėje jau ketvirtą  kartą vyko Tinklinio turnyras, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 26 - osioms metinėms paminėti. Dalyvavo 6 mišrios  (3 vaikinai + 3 merginos) tinklinio komandos:   Alksniupių ir Pakalniškių pagrindinių mokyklų, Sidabravo, Šeduvos, Lizdeikos gimnazijų ir Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus komandos. Atidarymo metu dalyvius su Lietuvos nepriklausomybės  atkūrimo  26 - osiomis metinėmis pasveikino Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro Direktorius Jonas Pravilonis. Jis paskelbė turnyro pradžią,  visiems palinkėjo sėkmingų varžybų ir perdavė vykdyti varžybas Vyr. teisėjui Vigantui Tarbūnui.     Turnyras pavyko šauniai. Visos komandos buvo panašaus pajėgumo, todėl varžybos buvo labai įtemptos ir įdomios. Po atkaklios kovos paaiškėjo nugalėtojai.  Pirmąją vietą iškovojo Sidabravo gimnazijos komanda, antrąją -  Šeduvos gimnazijos, o trečiąją – Alksniupių pagrindinės mokyklos tinklinio komanda.  Mūsų  tinklininkams   nepavyko patekti tarp prizininkų, bet  jie įgijo daugiau patirties ir pasitikėjimo savo jėgomis.  Komandoje žaidė: Kornelijus Vaitkevičius KT14, Daumantas Mažintas EM14,  Modestas Rimkus EM14,  Andrius Prasčius EM15, Agnė Kozlovskytė KT14, Dovilė Saikauskaitė VR14, Odeta Kirjanovaitė VR15.     Nugalėtojus, prizininkus ir visus dalyvius pasveikino ir apdovanojimus – (taures, medalius, prizus) įteikė  Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro Direktorius Jonas Pravilonis.  Komandų vadovai dėkojo už kvietimą organizatoriams, už gražų renginį ir pažadėjo dalyvauti kitais metais.

Kūno kultūros mokytoja metodininkė  Genovaitė Kazlauskienė

Svetainėje lankosi 15 svečių ir nėra prisijungusių narių