bendruomenės sportošventė

2016 01 27

Šeduvos TVM sporto klubas ,,Salikalnis“ kartu su Raudondvario kaimo bendruomene  sausio 23 d.(šeštadienį)  ant tvenkinio ledo ir prie Raudondvario kultūros rūmų organizavo žiemos sporto šventę. Jau nuo pat ryto į poledinės žūklės varžybas rinkosi žvejai. Jie per 3 valandas stengėsi sugauti kuo daugiau žuvų ir aplenkti varžovus. Nugalėtojas išaiškintas neįprastai. Žuvys buvo surikiuotos į vieną eilę ir laimikis matuotas metrais. Sėkmingiausiai  šventės dieną kibo Ričardui Janušauskui. Šiek tiek mažiau žuvų sugavo Jonas Janušauskas. Trečioje vietoje liko Ivanas Aksionovas.Šventę  paįvairino žirgo su rogėmis pasirodymas. Visi norintys galėjo važinėti rogutėmis sukabintomis į  ,,traukinuką“ ir tempiamomis žirgo, smagiai leistis nuo kalniuko čiuožynėmis, slidėmis, rogutėmis. Ant tvenkinio ledo įtaisytoje karuselėje suktis galėjo visi ir maži ir dideli. Linksmiausia ir daugiausia emocijų kėlė   Regbio ant sniego varžybos. Komandoje žaidė po 4 – 5  dalyvius. Reikėjo kamuolį nunešti ar įspirti į vartus. Dalyvavo moterų ir vyrų ir jaunimo komandos. Labai  aktyviai vyko ir ,,Žiemos tinklinio“ varžybos. Savo stiprumą visi galėjo išbandyti virvės traukimo rungtyje. Čia dalyvavo jaunimo, vyrų ir moterų komandos. Vyrai laimėjo prieš jaunimo komandą, bet neatsilaikė prieš moterytes. Jos ir tapo varžybų laimėtojomis. Tie kas nenorėjo rungtyniauti komandinėse varžybose, jėgas mėgino atrakcionuose: lankų ir skraidančios lėkštės mėtyme ar dvikovoje sėdint ant rasto ir stengiantis varžovą numušti maišu prikimštu šiaudų. Šventėje visi turėjo užsiėmimų. Smagiai laiką leisti galėjo ir nesportuojantys: šildėsi prie laužo, klausėsi muzikos, stebėjo varžybas, kepė dešreles, vaišinosi arbata, bendravo tarpusavyje, džiaugėsi gražiu oru, gėrėjosi gamta. Labai smagu, kad šventėje aktyviai dalyvavo daug šeimų, kurie atvyko su vaikais. tai Janušauskai, Benaičiai,  Dubikalčiai, Gailiai, Kairiai Kielos,  Povilaičiai,  Pranskevičiai.(net su 5 anūkais.)Bendri renginiai suartina šeimas, stiprėja bendruomenė. Po uždarymo šventės nutarėme: mūsų kaime gyventi gera.

nuotraukos>>>

Kūno kultūros mokytoja, sporto klubo ,,Salikalnis“ pirmininkė,  Raudondvario kaimo bendruomenės narė             Genovaitė Kazlauskienė